Підбір дерев'яного гноту є дуже важливим етапом у справі свічковаріння, адже від нього залежить якість горіння вашої свічки.

Нижче ми розкажемо як обрати деревʼяні гноти нашого власного виробництва atribut.mold. Зауважимо, що наступні рекомендації стосуються виключно наших гнотів і не розповсюджуються на гноти інших виробників.
 

Ми виготовляємо гноти на три різні ширини: 8 мм, 12 мм та 16 мм. Кожен з них передназначений під конкретний розмір тари, а точніше її внутрішній діаметр.

- Якщо внутрішній діаметр вашої тари 4-6 см, вам підійде гніт шириною 8 мм;
- Якщо внутрішній діаметр вашої тари 6-8 см, вам підійде гніт шириною 12 мм;
- Якщо внутрішній діаметр вашої тари 8-9,5 см, вам підійде гніт шириною 16 мм.

 

При роботі з нашими гнотами треба ставити 2 гноти в один тримач, адже коли свічка договорить до середини, гноту може не вистачати кисню і він згасне. А подвійний буде підтримувати полумʼя до самого кінця. Товщина 0,6 мм.

Гноти підходять для роботи з різними видами кокосового та соєвого восків. Але не забувайте експериментувати. Бо на горіння гноту можуть впливати декілька факторів, таких як тип воску, кількість барвника та аромаолій, перламутри. Тому, обов'язково робіть тести, щоб зрозуміти, який гніт підійде саме вам.