Майстерня ATRIBUT.MOLD допоможе вам перетворити задуману ідею на силіконову форму для гіпсу, бетону, воску та мила в рамках послуги «Індивідуальне замовлення». 

Зазвичай, запити на персональні молди нам надходять у direct instagram @atribut.mold та у чат Telegram @atribut_mold. Ви можете надіслати нам свою ідею, ескіз, фото з інтернету, малюнок від руки та будь-який інший приклад виробу, а також вказати розміри, які повинен мати виріб на виході з молду. Менеджер приймає ваш запит та починає обговорення разом із вами. Якщо ваш кінцевий виріб має класичний вигляд, наприклад циліндричні чи кубічні кашпо, менеджер одразу скаже вам орієнтовну вартість проекту. 


Вартість виготовлення складається з двох частин: створення майстер-моделі під заливку і готова силіконова форма.

Вартість виготовлення майстер-моделі оплачується єдиноразово і залежить від розмірів та складності форми. Также ми маємо певні обмеження по площі 3д-друку і складності майстер-моделі.

 

Процес створення індивідуальних форм проходить кілька етапів:

 • Обговорення у чаті з менеджером всіх деталей замовлення: форма готового виробу, розміри.
   
 • Електронне моделювання (створення електронного прототипу)
  Всі фігури та моделі, які не є складними, наприклад куб, циліндр, овал, прямокутник ми моделюємо абсолютно безкоштовно. Наносимо логотип клієнта за наявності та потреби. Показуємо реалістичну 3D-візуалізацю готового виробу і робимо прорахунок.

  Якщо модель фігурна, яку ми не можемо змоделювати самостійно, тоді до моделювання долучається професійний 3д-художник. Ми завчасно питаємо у нього вартість моделювання складної моделі і передаємо інформацію клієнтові. Якщо клієнту підходять всі умови та вартість і він погоджується, ми передаємо цей проект на моделювання дизайнеру. На виході ви отримаєте електронну модель будь-якої складності: текстурою каменю, візерунками, орнаментми, та елементами скульптингу.
   
 • Після того, як дизайнер зробив електронне моделювання моделі і вона була затверджена замовником, ми рахуємо точну вартість всього проекту. Якщо клієнта все влаштовує, переходимо до наступного кроку - 3D-друк.
   
 • Всі прототипи створюються лише за допомогою високоточного друку, наші фотополімерні принтери видають максимально чітку деталізацію, контури, деталі, елементи, логотипи. Ніякого друку прототипів класичними принтерами, які накладають пластик пошарово,  а лінії складно пошліфувати на 100% якісно. На такких принтерах ми друкуємо лише додаткові деталі під заливку та опалубку.
   
 • Після 3д-друку ми показуємо вам проміжний результат у форматі фото/відео. Далі прототип потрапляє до рук нашого майстра-шліфувальника, який доведе його до ідеального стану під заливку силіконом: обробить модель, зробить її ідеально гладенькою.
   
 • Далі вже готовий прототип і надруковані деталі переходять на стадію заливки силіконом. Наш майстер-заливальник підбирає плотність силікону для вашого майбутнього молду і приступає до роботи. Застигання форми відбувається протягом 16-20 годин.
   
 • По готовності силіконової форми кожному клієнту ми знімаємо видео, як звіт виконаної роботи, де знову показуємо готовий прототип, по якому проходила заливка молду і сам готовий молд.
   
 • Наступний крок - відправка. Запитуємо у клієнта, чи потрібен йому прототип, або залишати у себе, якщо будуть потрібні повторні молди.


Стандартні терміни виготовлення форми під замовлення до 10-12 робочих днів (субота і неділя вихідні). Але у залежності від завантаження виробництва терміни можуть бути збільшені або пришвидшені.

 

Чому нас обирають для створення індивідуальної силіконової форми:

 • Лише високоточний друк майстер-моделей із чіткою деталізацією.
 • Робимо моделювання, 3D-візуалізацію і прорахунок ще до оформлення замовлення і внесення оплати.
 • Ви отримаєте реалістичне зображення прототипу, який передає вигляд вашого кінцевого виробу, як на малюнку нижче.
 • Працюємо лише з якісним силіконом європейської якості, тому Ваш молд при правильному догляді витримає понад 300 заливок. Інструкцію надаємо.
 • За бажанням клієнта віддаємо прототип, по якому ми робили заливку на випадок, якщо замовник захоче зробити наступну форму у іншого виробника. Можемо залишити прототип у себе до повторного замовлення такого самого молду.
 • Ми не продаватимемо в своєму каталозі ваш молд і не будемо дублювати його іншим замовникам. Ваша ідея залишається унікальною і лише вашою.
 • Ведемо клієнта протягом всіх етапів роботи.


Якщо вам хочеться замовити персональну форму, пишіть нам в дірект інстаграму @atribut.mold або у телеграм @atribut_mold

Виділяйтеся серед конкурентів і ми допоможемо втілити ваші ідеї у життя!


*3D-візуалізація і готовий виріб із молду